AS FREESTYLE FOOTBAL LEAGUE

 

AS FREESTYLE FOOTBAL LEAGUE

AS Freestyle Football League to pierwsza freestyle football liga online. AS League umożliwia rywalizację oraz sprawdzenie swoich umiejętności z podbijania piłki pomiędzy  zawodnikami freestyle footballu (aktualnie w Polsce). 2 ligi – AS League PRO 1 i AS League PRO 2. 16 zawodników (po 8 zawodników w każdej lidze). 

AS Freestyle Football League Season 1:

  • LEAGUE PRO 1: Kondzio, Pyoter, Brzezik, RG, AJ, Leja, Janek, Samson.
  • LEAGUE PRO 2: Dziobuś, Piotr, Mefi, Olivier, Maro, Alan, Marcin, Mefiu.

Pojedynki online między zawodnikami odbywają się co tydzień. AS League Season 1 trwa 7 rund w każdej z lig. Każdy zawodnik przesyła nagranie ze swoimi skillami z piłką w każdej z rund co tydzień – w ten sposób freestylerzy konkurują ze sobą. Battle rozgrywane są w systemie „każdy z każdym”. Zwycięzcę pojedynku wybierają 3 sędziowie, przydzielając swój punkt, któremuś z graczy. Za każde zwycięstwo zawodnik dostaje 3 punkty, natomiast za przegraną 0 punktów. Ligę sędziuje Mateusz Związek, Bartłomiej „Kala” Rak oraz prosto z USA Spinny Vinny. 

Informacje o sytuacji w rozgrywkach na bieżąco można zobaczyć na stronie www.alternativesoccer.pl, w zakładce „AS Freestyle Football League„, gdzie znajduje się rozpiska rund i tabele z punktacją zawodników po pojedynkach.

Alternative Soccer League jest dla wszystkich graczy!

Autor: Sabina Worosz