GHETTO FOOTBALL EURO LEAGUE 2022

 

 

W tym roku Ghetto Football wchodzi w kolejny wymiar. Przekraczamy kolejne granice, a centrum Warszawy wypełni się boiskami rozpoznawalnymi w całej Europie.

 

Wiosną tego roku w 11 najpiękniejszych miastach Europy odbędzie się seria turniejów piłki ulicznej 3v3 ”Ghetto Football Euro League 2022′. Aby dowiedzieć się, kto zdobędzie tytuł mistrza europejskiej piłki ulicznej, trenuj, wspieraj, przyjdź i weź udział. Pokaż światu, że kochasz piłkę!

 

Wspólnie napiszemy historię ulicznej piłki nożnej:
16 kwietnia – Rzym
22 kwietnia – Dakovo
24 kwietnia – Budapeszt 30
kwietnia – Praga
4 maja – Bruksela
7 maja – Amsterdam
11 maja – Kopenhaga
14 maja – Berlin
18 maja – Warszawa
21 maja – Wilno
8 czerwca – w Rydze z finałem „GHETTO FOOTBALL EURO LEAGUE 2022”.

Zawody odbędą się w trzech różnych grupach – U15, 16+ i Lady, rejestrując nie więcej niż 4 zawodników w każdej drużynie. Zwycięzcy grup męskich i żeńskich każdego turnieju lub „Grand Prix” zapewnią sobie miejsce w wielkim finale w Rydze, który odbędzie się 8 czerwca. Jeśli zwycięzcami danego turnieju jest drużyna z innego kraju, wówczas zarówno zwycięzcy, jak i najlepsza lokalna drużyna pojadą do finału w Rydze.

 

W każdym kraju rejestracja zostanie otwarta na trzy tygodnie przed rozpoczęciem turnieju, a zgłoszenie można złożyć online na stronie  gettofootball.net  lub  getto.football. Rejestracja na „Panna 1v1” i „Football Freestyle” będzie możliwa osobno.

U15 REJESTRACJA  I  PŁATNOŚCI U15
16+ REJESTRACJA 
 I PŁATNOŚCI 16+ LADY REJESTRACJA  I  PŁATNOŚCI LADY 


Polska, Warszawa, Miejsce: (Centrum Warszawy, dokładna lokalizacja wkrótce) 18 maja 2022.

Zasady gry, a także zasady ligi można znaleźć tutaj –  https://www.ghettogames.com/data/files/ghetto-football-euro-league-2022-1.pdf

Autor: AS