O NAS

Jesteśmy Alternative Soccer,   

Promujemy i rozwijamy piłkę uliczną od 2010 roku. Wypełnia nas pasja do sportu i organizacji nieprzeciętnych projektów. 

Urządzaliśmy imprezy o różnych skalach. Zaczynaliśmy od turniejów na szkolnych boiskach, tworzyliśmy turnieje i ligi krajowe, takie jak Mistrzostwa Polski, by w 2017 roku zorganizować nasz największy projekt – Mistrzostwa Świata Freestival Street Games. Współpracujemy z organizacjami na całym świecie, m.in Panna House (Dania), Bola (USA), Panna Knock Out (Holandia), AZTK Street (Maksyk) i wieloma innymi; współtworzymy m.in. Ghetto Football Euro League w 2022 roku- największą ligę piłki ulicznej w Europie. Od lat współpracujemy z takimi markami jak Nike, Panasonic, R-GOL, Redbull czy Legia Warszawa. W trudnych czasach pandemii zorganizowaliśmy ligę Freestyle Football Online.

Misją Alternative Soccer jest aktywizacja osób poprzez sport. Nasze wydarzenia są zawsze otwarte dla wszystkich osób lubiących rywalizację i zabawę w alternatywne formy piłki nożnej. Aktywnie wspieramy polskich zawodników i zawodniczki na arenie krajowej i międzynarodowej -Agnieszka „Aguśka” Mnich, Michał “Michryc” Rycaj, Robert Guzik, Mateusz „Zdzichu” Związek, Daniel „Mikołaj” Mikołajek, Cyprian Mikita. Damian „Ryh” Gawrych, Sabina „Starka” Worosz. Mateusz „Amsti” Sieja, Jaromir „JRK” Poprawa.

Popularyzujemy piłkę uliczną wśród młodzieży i stale zwiększamy liczbę aktywnych graczy w Polsce również poprzez rozwój i dostęp do odpowiedniej infrastruktury. Produkujemy, sprzedajemy i wynajmujemy najwyższej jakości boiska do piłki ulicznej 1 na 1 i 3 na 3. Z naszymi boiskami jeździmy także na duże wydarzenia sportowe. Były to m.in. Mistrzostwa Europy w piłkę nożną Euro 2012 w Polsce, czy finał Ligi Europy w Warszawie. Z przyjemnością współpracujemy ze wszystkimi zainteresowanymi promocją sportu piłki ulicznej czy stawianiem konstrukcji boisk w ich mieście lub wydarzeniach. 

Produkujemy odzież i akcesoria do piłki ulicznej – dla naszych przyjaciół, zawodników i zawodniczek oraz osób wspierających kulturę i społeczność. Nasze produkty są szyte w Polsce z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Wraz z odzieżą produkujemy akcesoria: plecaki, uchwyty na piłkę czy same piłki. Wszystkie nasze projekty powstawały przy współpracy z polskimi designerami i konstruktorami odzieży.